Zayıf Görünebilmek İçin Nasıl Kıyafetler Giymek Gereklidir

Zayıf Görünebilmek İçin Nasıl Kıyafetler Giymek Gereklidir kadın fest
Paylaş
 

Zayıf Görünebilmek İçin Nasıl Kıyafetler Giymek Gereklidir?

Kilolar Kadınların En Büyük Sorunları Arasında Yer Almaktadır. Ne Kadar Zayıflanırsa Zayıflasın Hemen Her Kadın Kıyafetlerin İçerisinde Nasıl Göründüğünü Kafaya Takmaktadır. Özellikle Kış Aylarında Kilo Almaya Müsait Kadınlar Yaz Geldiğinde İnce Kıyafetleri Giydiklerinde Sağdan Soldan Fışkıran Fazlalıklardan Oldukça Büyük Bir Rahatsızlık Duyarlar. Bu Noktada Hemen Kilo Veremeyeceğiniz İçin Doğru Kıyafet Seçerek Olduğundan Zayıf Görünmek Önem Kazanmaktadır. Bazı Kıyafetler Kadınları Olduklarından Daha İnce Göstermeye Yardımcı Olurken, Bazı Kıyafetlerle De Kadınlar Olduklarından Kilolu Görünebilmektedirler. Doğru Bir Kıyafet Seçimi Yaparak Olduğundan Daha Zayıf Görünmek İçin Birkaç Püf Noktasını Bilmeniz Önemlidir. Aşağıda Yer Alan İpuçlarını Değerlendirerek Olduğunuzdan Daha Zayıf Görünmeyi Sağlayabilirsiniz.

Zayıf Görünebilmek İçin Nasıl Kıyafetler Giymek Gereklidir kadın fest ünlüler

Olduğundan Zayıf Görünmek İçin Renk Ve Desen Seçenekleri

Olduğundan Zayıf Görünebilmek İçin Koyu Renklerin Tercih Edilmesi Gerektiğini Birçok Kadın Bilmektedir. Siyah Renk Özellikle Zayıf Görünmede Kadınların En Büyük Yardımcısıdır. Karışık Desenler Özellikle Üst Olarak Tercih Edildiklerinde Göbek Bölgesindeki Yağları Kapatabilmektedir. Enine Çizgilerde Kadınları Olduğundan Zayıf Göstermeye Yardımcıdır.

Zayıf Görünebilmek İçin Nasıl Kıyafetler Giymek Gereklidir kadın fest daha uzun daha ince

Olduğundan Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Seçenekleri

Olduğundan Zayıf Görünmek İçin Kıyafet Seçmek Tam Olarak Bıçak Sırtı Bir Konudur. Çünkü Olduğunuzdan Zayıf Görünebilmek İçin Ne Çok Dar Kıyafetler Seçmek Uygundur, Ne De Çok Bol Kıyafetler Giymek Uygundur. Eğer Dar Kıyafetler Seçerseniz Yağlarınız Çeşitli Yerlerden Fışkıracağı İçin Kilolarınız Fazlasıyla Ortaya Çıkacaktır. Eğer Bol Kıyafetler Giyerseniz De Olduğunuzdan Daha Kilolu Ve Hantal Görünürsünüz. Bu Sebeple Tam Vücut Ölçülerinize Uyan Kıyafetleri Tercih Etmeniz Önemlidir. Örneğin Göbeğiniz Varsa Üst Tarafa Hafif Bol Bir Bluz Giyerek Altına Giyeceğiniz Tayt Ya Da Dar Bir Pantolonla Kombin Yapabilirsiniz. Üst Olarak V Yaka Tercih Etmek Her Zaman Sizi Olduğunuzdan Daha Uzun Ve Zayıf Gösterecektir. Eğer Baldırlarınız Kalınsa Kısa Etek Tercihlerinden Uzak Durarak Bu Sene De Moda Olan Uzun Etekleri Ya Da Siz Altı Etekleri Tercih Edebilirsiniz. Kalın Bacaklara Sahip Olanlar Çorap Seçerken Desensiz Ve Düz Çorapları Tercih Etmelidirler. Bu Tip Bir Çorap Bacakları Olduğundan Daha İnce Gösterecektir. Zayıf Görünebilmek İçin Pantolon Seçimleri De Önemli Bir Noktayı Oluşturmaktadır. Önünde Pile Bulunan Pantolonlardan Kesinlikle Uzak Durmalısınız. Bu Pantolonlar Üst Tarafı Şişkin Gösterdiğinden Göbeğiniz Olduğu Halinden Büyük Gözükecektir. Bunun Yanında Yüksek Bel Pantolonlarda Göbekli Gösterirken, Eğer Yanlarınız Varsa Düşük Bel Pantolonlardan Uzak Durmanızda Fayda Vardır. Bele Oturan Ceketler Tercih Etmeniz Belinizi İnce Gösterecek Ve Kullanacağınız Kolyelerde Buna Katkı Sağlayacaktır.

 

Bu yazı 515 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: