Zarif ve Maskülen: Tulumlar

zarif-ve-maskulen-tu-175dfc2eee492a922fcf
Paylaş
 

Geçmişten günümüze değişerek gelen tulumlar, bu yıl tarz olarak da farklılık gösteriyor. Şık ve feminen tulumların yanı sıra maskülen tulumlar vitrinleri süslüyor.
tulum

Kadınların sevdiği kıyafetler arasında tulumlar, ayrı bir yer tutar. Geçmişten günümüze değişerek gelen tulumlar, bu yıl tarz olarak da farklılık gösteriyor. Şık ve feminen tulumların yanı sıra maskülen tulumlar vitrinleri süslüyor. Birbirinden farklı zarif ve maskülen tulumlar kadınların tulum modelleri arasındaki ilk tercihleri oluyor. Modaya uyum sağlamak isteyen kadınlar bu yıl mutlaka bu tarz bir tulum almalı. Mevsim değişikliğinin yaşandığı bu aralar, gardırobunuzu yenilemek için son derece uygun. Yeni kıyafetler almak için çıktığınız alışverişte, tulumlara bir göz atın. Tarzınıza ve zevkinize uygun maskülen bir tulum bulabilirsiniz. Kadınların her kıyafette olduğu gibi tulum kombin etmede de soruları vardır. Maskülen ve zarif bir tulum ile giyeceğiniz ayakkabı ve kullanacağınız çanta çok önemlidir.

Zarif ve maskülen tulumlar için sırt çantaları ya da postacı çantası diye adlandırılan, kutu şeklindeki çantaları öneriyoruz. Maskülen tarzda aldığınız tulum eğer günlük kullanıma uygunsa sırt çantası ve çapraz çantalar ideal seçim olacak. Rahat ve şık olan tulumlarda ayakkabı olarak da yine maskülen tarz tercih edebilirsiniz. Maskülen ayakkabıların yanı sıra spor ayakkabılar tercihleriniz arasında olabilir. Yazlık bir maskülen tulum ile sandalet giyebilirsiniz. Tulumunuzun rengine ve modeline uygun bir sandalet yaz ayların tulumlar ile çok hoş olacaktır. Farklı tarzları sevenler ve farklı olmayı sevenler modayı takip etmek için, maskülen tulumlardan almalı.
tulum-modasi

Tulum giymek isteyenlere vereceğimiz bir diğer fikir ise fiziklerine uygun tulum modellerini seçmesi hakkında olacak. Zarif ve maskülen tulumlar ile modayı yakalamak isteyen kadınlar, fiziklerine uygun tercihler yapmalı. Kilolu ve basenli kadınlar için maskülen tulumlar uygun değildir. Daha ince fiziksel yapıya ve hatlara sahip kadınlara, maskülen tulumlar çok yakışacaktır. Tulumun tarzını yansıtmanız için buna fiziğinizin ve genel tarzınızın da uygun olması lazım. Aşırı feminen tarzda giyinmeyi seven kadınlarda maskülen tulumlar hoş görüntü oluşturmayabilir. Farklı tarza sahip olup, sıra dışılığı seven kadınlar için bu tulumlar, harika olacak. Zarif ve maskülen tarza bu yıl tulumlar ile dahil olabilirsiniz.

Bu yazı 752 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: