Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
Tesettürlü Gelin Ayakkabıları
21 Mayıs 2016
admin

Tesettürlü Gelin Ayakkabıları

Düğün aylar yaklaştığı zaman, doğal olarak gelin aksesuarları konuşulmaya başlar. Bunlardan belki de en önemlisi gelin ayakkabı modelleridir.

Düğün aylar yaklaştığı zaman, doğal olarak gelin aksesuarları konuşulmaya başlar. Bunlardan belki de en önemlisi gelin ayakkabı modelleridir. Tesettürlü giyinmeyi tercih eden hanımlar için bu durum tesettürlü gelin ayakkabıları modelleri oluyor. Birbirinden şık ve göz alıcı modellerin bulunduğunu belirtmek isteriz. Zevkiniz ve tarzınız ne yönde olursa olsun, ürün bulmada zorluk yaşamazsınız. Ülkemizin gelişmiş ayakkabı sektörü, size birbirinden harika ve kaliteli ürünler sunar. Böylece hayal ettiğiniz şekilde bir gelin olmanız kolay hale gelir.

babet-gelinlik-ayakkabilari

Danteller her yerde

Son yılların kendinden sık bir şekilde söz ettiren danteller, hayatımızın her yerinde yer buluyor. Eskilerin günümüze uyarlanmış ürünlerinden biri olan dantelli ürünler, elbiseden gelinliğe, çoraptan şala birçok üründe kendine yer ediniyor. Tesettürlü gelin ayakkabıları için de son zamanlarda sık kullanılmakta olan detaylardan biri olduğunu söylemek mümkündür.

Converse gelin ayakkabıları

Rahat olmayı seven hanımlar için ideal nitelikte olan ürünlerdir. Concerse gelin ayakkabı modelleri, siz tesettürlü giyinen hanımların iç rahatlığı ile tercih edebileceği ürünler arasındadır. Aynı zamanda topuksuz olmaları da sizin onları seçmenizde bir etken olabilir. Düğün için ek bir ayakkabı düşünüyorsanız, oynama faslı için, bu ürün gayet ideal bir seçim olur.

converse-gelin-ayakkabilari

Babet gelin ayakkabı modelleri

Yine rahatına düşkün olan hanımlar için bir ayakkabı öneriyoruz. Aynı zamanda damadın gelinden fazla uzun olmadığı çiftler de bu ürünleri tercih etmekte. Böylece aralarında ideal bir uyum sağlanıyor. Oynama kısmı için bu ayakkabıyı tercih etmeniz, sizin çok yararınıza olur.

İnce topuklu gelin ayakkabıları

Zerifliği nedeni ile birçok hanım cezp eden bir gelin ayakkabı modelidir. Göz kamaştırmak isteyen gelin adayları, sıklık ile bu ayakkabı modellerinden birini tercih eder. Bu ayakkabı modelini tercih edecek olan bayanın zayıf ve ince bir fiziğinin olmasını öneririz.

2016-ince-topuk-tesettur-gelinlik-ayakkabisi

Tam platform ayakkabılar

Gelin adayı kısa boylu ise bu modeller, çok ideal seçim olur. Böylece damat ile aradaki dengenin kurulması kolay hale gelir. Tesettürlü gelin ayakkabıları arasında bu modeller, albenisi yüksek ve çok beğeni alan ürünler arasındadır.

Bir adet yorum var.

  1. […] moda olan beyaz renk gelin ayakkabılarında da her zaman moda olmayı sürdüren ve 2016 senesi trend gelinlik ayakkabısı modelleriarasında yer alan bir renktir. Beyazın yanında gümüş rengi, kırık beyaz, uçuk […]

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: