Paranın Kadınlar Üzerindeki Etkisi

paranin-kadinlar-uzerindeki-etkisi.html
Paylaş
 

Paranın kadınlar üzerindeki gücü yabancı bir ülkede test etmesi amacıyla bir kadının üstünde denendi. Yaşanan olaydan kafe de oturan bir kadının yanına eşofmanlarıyla bir adam yaklaştı. Masasına oturabilmesi için izin istedi. Kadın buna izin vermedi ve bunun üstüne eşofman giyen adam sevgilisi olup olmadığını kadına sordu.

Paranın kadınlar üzerindeki gücü yabancı bir ülkede test etmesi amacıyla bir kadının üstünde denendi. Yaşanan olaydan kafe de oturan bir kadının yanına eşofmanlarıyla bir adam yaklaştı. Masasına oturabilmesi için izin istedi. Kadın buna izin vermedi ve bunun üstüne eşofman giyen adam sevgilisi olup olmadığını kadına sordu. Sevgilisi olduğunu söyleyen kadın, adamdan gitmesini istedi. Kadının yanından giden adam takım elbiseli ve güzel bir spor arabaya sahip olan arkadaşını aradı.

Kadının yanına gelen takım elbiseli adam, spor arabasından indikten sonra kadından masasına oturmak için izin istedi. Oturmasını izin veren kadın ardından takım elbiseli adamın sevgilisi olup olmadığını öğrenmek için sorduğu sorusuna bu sefer “Hayır, benim sevgilim yok” şeklinde cevap verdi. Ardından eşortman giyen adam, takım elbiseli diğer adamın yanına yaklaşıp “Teşekkürler aracımı getirmişsin şoför.” şeklinde cevap vererek eşofmanlarını altındaki takım elbiseyi gözler önüne serdi.

Sonuç olarak arabanın eşortmanlı adama ait olduğunu öğrenen kadın, eşortmanlı adama arabasına binmek istediğini söyledi. Fakat adam bu teklifi reddederek paranın gücünün kadınlardaki etkisini kanıtlamış oldu. Yaşadığımız dünyada gerçekten insanların karar vermesinde paranın etkisi çok büyük. Fakat bu şekilde gözler önüne serilerek insanların paraya göre değerlendirildiğinin gözler önüne serilmesinin amaçlandığı ve daha iyi bir gelecek için değerlerimizin ön planda tutulması gerektiği bilgilendirilmesi yapıldı. Unutmayın ki paranın satın alamayacağı o kadar çok şey var ki bunları sadece sizin görmeniz gerekiyor.

paranin-kadinlar-uzerindeki-etkisi.html

Bu yazı 577 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: