Mavi kot pantolon modelleri

16867104-Sexy-and-fashionable-couple-wearing-jeans-shoot-in-a-grungy--Stock-Photo
Paylaş
 

Mavi kot pantolon modelleri

Mavi, tasarlamış olduğu kot pantolonlarla birlikte yeni sezonun da trend markaları arasında yer alıyor. Her bedene uygun olan Mavi kot pantolon modelleri aynı zamanda yenilikçi ve modern kesimleriyle birlikte tercihe uygun olarak stillerde kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Erkekler için Mavi Kot Pantolonlar

Erkekler için sezonun en çok ön plana çıkan modeli düşük bel, skinny modeller oluyor. Düşük bel skinny modeller daha çok fit vücut yapısına sahip olan erkeklerin tercih etmesi gereken modeller olmalarıyla beraber vücudu sarıyorlar.

Yüksek bel Mavi kot pantolon modelleri ise gömlek kot kombini tercih edecek erkekler için son derece ideal. Yüksek bel modeller, beli tutuşlarıyla beraber düz renklerle ve yırtık detaylı modellerle birlikte satışa sunuluyor.

Normal bele sahip kot pantolonlar, vücutları daha iri olan erkeklere birbirinden farklı detaylarıyla birlikte tercih edilebilir olarak geliyor.

Kadınlar için Mavi Kot Pantolonlar

Mavi kot pantolonlar, kadınlar için sezon trendi olan yüksek bel modellerle birlikte ön planda yer alıyor. Yüksek bele sahip kotlar, bileğin biraz daha üstünde yer alan kıvrık paçalarıyla kadınlar için şık ve rahat bir stil sağlamayı çok kolay hale getiriyor.

Kadınlar, dar kesim pantolonları İspanyol paça veya daha dar paça seçenekleriyle de tercih edebilirler. Dar kesim pantolonlar açık ve koyu renk tonlarında kadınların beğenisine sunulmuş durumda.

Hamile kadınlar için ise ideal rahatlığa sahip olan kot pantolonlar da oldukça hoş tarzlarıyla Mavi kataloglarında yer alıyor.

Mavi kot pantolon modelleri

Bu yazı 615 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: