Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
Mavi kazak modelleri
27 Temmuz 2016
admin

Mavi kazak modelleri

Mavi kazak modelleri

Mavi markası uzun yıllardan bu yana kazak konusunda en önde gelen markalardan biri olmasıyla birlikte tasarladığı kazaklarla birlikte fark yaratmayı başarıyor. Mavi kazak modelleri, yeni sezonda birbirinden özel tasarımları kullanıcılara sunuyor.

Mavi Yeni Sezon Erkek Kazak Modelleri

Yeni sezon erkek Mavi kazak modelleri, erkekleri mutlu edecek. Erkek kazaklarda kesik yaka detayıyla birlikte sunulan modelleri görebilmemiz mümkün oluyor.

Mavi erkek kazaklarda, erkeklerin en çok tercih ettiği modeller arasında çizgili kazaklar da bulunuyor. Çizgili kazaklarda da minimal bir hava yakalayan Mavi, yeni sezonda basit detayları ön planda tutuyor.

Mavi Yeni Sezon Bayan Kazak Modelleri

Mavi, yeni sezon bayan kazaklarda birbirinden şık modelleri bayanların beğenisine sunuyor.

Kol bölümünde yer alan çizgi detaylarına sahip olan kazaklar Mavi’de en çok tercih edilen kazaklar oluyor. Detay seven bir bayansanız bu tarz sade fakat üzerinde farklı detaylar yer alan kazağı tercih edebilirsiniz.

Geniş yaka ve kısa kesim Mavi kazaklar, bayanlar için bir diğer tercih edilebilecek alternatif oluyorlar. Bel kısmını bir tık açıkta bırakacak şekilde tasarlanan bu modellerde fit vücudunuzu ön plana çıkarabilmeniz de oldukça kolay.

Normal kesim Mavi kazaklar, sade seven bayanlara sezonun trend renkleriyle beraber sunuluyor.

Mavi Kazaklarda Fiyatlar

Mavi kazak modellerinde fiyat seviyesi 70 TL’den başlayarak artış gösteriyor. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli ve dayanıklı Mavi kazaklar bütçenize kesinlikle uzun vaade de katkı sağlayacaktır.

Mavi kazak modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: