Makyajınızın Aşk Hayatınızı Etkilediğini Biliyormuydunuz?

Makyajınızın Aşk Hayatınızı Etkilediğini Biliyormuydunuz
Paylaş
 

Birçok kadın makyajın sadece güzel göründüğüne ve ilgi çektiğini sanmaktadır. Makyajınızın Aşk Hayatınızı Etkilediğini Biliyor muydunuz? Aslında günlük olarak veya özel günlerde kullandığınız ruj, göz farı ve kapatıcı gibi makyaj ürünlerinin sihirli görünümleri de mevcut. Ya bu sihirli görünümünüze sebep olan makyajları kullandığınızda aşk hayatınızın etkilendiğini biliyor muydunuz? Kadın Fest Ailesi olarak sizlere bu konu hakkında konumuzun devamında detaylı bilgiler sunacağız.

Makyajınızın Aşk Hayatınızı Etkilediğini Biliyormuydunuz

. Ya bu sihirli görünümünüze sebep olan makyajları kullandığınızda aşk hayatınızın etkilendiğini biliyor muydunuz?

GÖZ MAKYAJI ERKEKLERİ OLDUKÇA ETKİLİYOR

Tüm insanların da dilinde de olduğu gibi gözler ruhun aynasıdır sözü şüphesiz doğru bir deyim. Erkekler bayanlarda ilk etapta göz temasında oldukları için gözler onlar için oldukça ilgi çekici ve değerli olmaktadır. Yapılan birçok ankette de erkeklerin gözlere karşı ilgisinin baya bir olduğu belirlenmiştir. Romantizminde baş mimarı olarak bilinen gözler bu doğrultuda erkeğin yüz makyajında en çok dikkat ettiği kısım göz kısmında yapılan makyaj işlemine yöneliktir. Dünyaca ünlü Zoosk adındaki flört sosyal ağ sitesinde göz makyajı ile resim çekip profiline atan bayanlara erkeklerden gelen mesajlar normal mesajların 3 katı üstünde bir değer görmüştür.

Makyajınızın Aşk Hayatınızı Etkilediğini Biliyormuydunuz

. Ya bu sihirli görünümünüze sebep olan makyajları kullandığınızda aşk hayatınızın etkilendiğini biliyor muydunuz?

KIRMIZI DUDAKLAR ERKEĞİ KADINA KİLİTLİYOR

Her sene farklı modanın baş gösterdiği giyim ve makyaj rutinlerinde farklı renkler üzerine yapılan seçimler bazen çok işe yaramakta bazen ise yapılan kombinden ötürü çuvallamakta. Özellikle de dudak makyajı konusunda oldukça iddialı olan bayanlar, güzelliğini erkeklerde saklayamıyor. Kırmızı dudak makyajı erkeklerin oldukça ilgisini çeken ve gözlerini alamadığı bir tondur. Her ne kadar dumanlı gözlere çıplak sade makyajlar yakışsa da erkeğin aklını başından alan dudak ruj rengi her daim kırmızı olarak kalıcılığını korumaktadır.

allık ve fondöten

allık ve fondöten

ALLIK VE FONDÖTENDEN UZAK DURUN

Birçok kadın bronzlaştırıcı özelliğe sahip makyaj ürünleri veya allıklar kullanarak makyajlarını oldukça abartmakta. Erkekler he ne kadar göz ve dudak makyajına karşı düşkünse bile fazla makyaj’dan da oldukça nefret etmektedirler. Allık kullanırken fazla aşırıya kaçmamak kaydı ile elmacık kemiklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Fondöten konusunda da erkeklerin ne denli bir rahatsızlık duyduğu herkes tarafından malumunuz. Erkeklerin bayan makyajında en nefret ettiği işlem fondöten olup, abartılı makyajı da oldukça itici bulmaktadırlar.

 

Bu yazı 429 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: