Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
Kayra yelek modelleri
1 Temmuz 2016
admin

Kayra yelek modelleri

Kayra yelek modelleri

Tesettür giyim, son yıllarda daha fazla önem kazanırken, elbette ki tesettür giyim gerçekleştiren bayanlarımızın da pek çok farklı ihtiyacı gün yüzüne çıkmaktadır. Genel olarak bir bayan da tesettür giyim için önemli olan parça, dış giyimler olmaktadır. Bu durumda dakayra yelek modelleri sizlere yardımcı olabilirken, oldukça farklı kumaş, kesim ve renk seçenekleri arasından seçimler yapabilmeniz mümkün hale gelmiştir.

Uzun yelek modelleri

Bu marka üzerinden sizlere sunulan neredeyse tüm yelekler, uzun kesim detaylarına sahiptir. Elbette ki diz hizası ve diz altı olarak kesim detayları da bulunanlar arasında. Uzun yeleklerde, genel olarak bulunan detaylar, ön kapama olan şık düğme aksesuarları ve yakalarda bulunan süslemelerdir. Bunların yanı sıra, kemer bağ detayı da modeli ön plana çıkartanlar arasında olabilecektir. Bunların yanı sıra diğer kayra bayan yelekleri için örneklere göz atabilirsiniz.

B6 10087 şifon detaylı yelek

                Ürün kodu olarak B6 10087 olarak verilen bu model, 36- 38- 40 ve 42 beden ölçülerine sahip olan bayanlara sunulmaktadır. Renk seçimi olarak bej ve mavi olarak seçim yapabilirsiniz. Asimetrik kesim detayı ile ön kısmı şekillenilirken, kemer detayı şifon yelek modelikayra tasarımına oldukça şıklık kazandırmıştır.

B6 10049 soyut çizgili yelek

Diğer modellere göre biraz daha farklılık gösteren bu model, yaka detaylı ve yan kısmında ufak bir kemer detayına sahiptir. Oldukça şık ve modern. Diğer modeller için, kayra resmi web sayfası ya da bu sayfa sizlere yardımcı olabilecektir.

Kayra yelek modelleri

 

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: