İşyerinde Mutlu Çalışabilmek İçin 6 Öneri

en iyi kadın sitesi
Paylaş
 

Kadınlar doğaları gereği sürekli mutlu ve huzurlu bir hayata geçirmek istemektedirler. İşyerinde Mutlu Çalışabilmek İçin 6 Öneri. Bu konu tabi ki ülke ve şehir farklarının da tesir ettiği bir durum olabildiği gibi aynı zaman’da kadının çocuk sahibi ve ev işlerinin üzerinde olması da bunları tetikleyici unsur olarak belirlemektedir. Ev işleri, çocukla ilgilenme ve diğer benzeri sıkıntılar ister istemez kadını işinde ki performansını etkilemekte olup, can sıkıcı durumları ortaya çıkarabilmektedir. Konumuzun devamında ise bir kadının işyerindeki çalışma seanslarını mutlu, huzurlu ve rahat kılacak birbirinden farklı 6 öneriyi sunacağız.

İşyerinde Mutlu Çalışabilmek İçin 6 Öneri kadın fest

Kadınlar doğaları gereği sürekli mutlu ve huzurlu bir hayata geçirmek istemektedirler. Bu konu tabi ki ülke ve şehir farklarının da tesir ettiği bir durum olabildiği gibi aynı zaman’da kadının çocuk sahibi ve ev işlerinin üzerinde olması da bunları tetikleyici unsur olarak belirlemektedir

KADINLARIN İŞYERİNDE MUTLU BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMASI İÇİN 6 ÖNERİ

  1. İşe gitmeden evvel 10 dakika boyunca evinizde sessiz bir alana geçerek meditasyon süreci ile güne başlayın. Ruhunuzu dinlendirin.
  2. İşte kahvaltı diye bir şey olmaz, hem iş ahlakınızı hem de evdeki huzurunuzu arttırmak için sabahları çocuğunuz ve eşiniz ile veya bekârsanız hazırlayacağınız muhteşem sabah kahvaltısı ile kendinize bir jest yapın ve evden mutlu bir şekilde ayrılın.
  3. Hiçbir zaman iş ve kendi zamanınız diye bir düşünceye kapılmayın. Zira böyle bir durumda iş esnasında “biraz dinlensem, bir zararı olmaz sonra devam ederim” niteliği taşıyan düşüncelere maruz kaldınız mı işleriniz ters gidecek ve günü kötü bir şekilde sonlandıracaksınız. Bundan dolayı her daim iş esnasında kendinizi pozitif his ettirecek etkenlere yönelin.en iyi kadın sitesi
  4. Evden işe veya işten eve dönüşlerde yarım saatte olsa mutlaka yürüyüşe ve doğayla iç içe olmaya özen gösterin. Bu gibi yürüyüş seanslarınızda mecbur kalmadıkça telefon, mp3 ve benzeri dürtüleri depreştirecek etkenlere yönelmeyin. Çünkü dışarıda pek zaman geçiremiyorsunuz, fakat yarım saatte olsa bu yol güzergâhı üzerinden az da olsa doğayla iç içe kalmanızda fayda olacaktır.
  5. Güne her başladığınızda halen nefes aldığınıza ve günü bitirmeye yakın saatlerde ise dolu dolu bir 24 saat geçtiğiniz için her daim şükredin. İşyerinde Mutlu Çalışabilmek
  6. İşyerindeki yoğun tempo ve sıkıntıları eve varmadan doğanın bir köşesine fırlatın, zira günün ağır temposunu eve taşıyarak günün diğer kalan kısımlarını ev içerisinde negatif bir havaya bürümek yarar sağlamaz.
Bu yazı 432 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: