Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
İmitasyonunu Sevdiğimiz Tek Trend Kürk Trendi
29 Mayıs 2016
admin

İmitasyonunu Sevdiğimiz Tek Trend Kürk Trendi

İmitasyonunu sevdiğimiz tek trend kürk trendi diyoruz çünkü güzel görünmek için canlı hayatına kast eden hiçbir trendi kabul etmiyoruz. Zaten artık gelişen tekstil teknolojisiyle üretilen kürkler o kadar yumuşak ve kaliteli ki bazen insanın onları yaz kış kullanası geliyor. Son birkaç senedir tekrar moda sahnesine çıkan kürk birçok bilinçli modacının da ön ayak olması sayesinde imitasyon kürk kullanımı yaygınlaştı. İmitasyon olduğu için fiyatının daha uygun olması da kürk kullanmak isteyen birçok kesime rahatlıkla hitap ediyor. Bizce bir klasik olan kürkler mutlaka her kadının dolabında en az bir tane bulunması gerekenlerden. Çok sade bir günlük kıyafeti bile oldukça şık ve gösterişli hale getiren kürkler sizin de vazgeçilmezini olacak. Gösterişli, yumuşak ve pofuduk görüntüsü size iddaalı bir görünüm katacak. Size katacağı feminen ve lüks hava da cabası! Elbette ki imitasyon kürkleri yalnızca mont olarak değil etol, atkı ve yelek modelleriyle de kombinleyebilirsiniz.

moda-kurkler

İmitasyon kürkler son dönemde tekrar moda oldu fakat eskisinden biraz daha farklı olarak. Evet, rengârenk kürklerden bahsediyoruz. Tek renk veya farklı renk kombinasyonlarından oluşan kürk ceketler bu sene çok moda. Soğuk kış günlerinde hem sizi hem de sokakları renk festivaline çevirecek. Üstelik bu renkli imitasyon kürk ceketlerin rengârenk olması sizi korkutmasın çünkü giyildiği zaman her kadının üstünde gerçekten çok hoş duruyor. Salaşlığın ve lüksün buluştuğu kombinler yaratmanızın sizi sokak modasının en şıkları arasına sokabilir. Dize kadar gelen imitasyon kürk modelleri ise sizi 70’ler fırlamışçasına bir retro hava katacak.

trend-kurkler

İmitasyon kürkleri yalnızca ceket olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Örneğin bahar aylarında yelek formunda olan imitasyon kürkleri tercih edebilirsiniz. Yeleğinizi bir kemer ile kombinlediğinizde çok şık bir görünüm elde edeceksiniz. Veya kışlık kabanınızın üstüne kullanacağınız imitasyon kürk bir boyunlukla kabanınızı farklı bir şekilde kullanmış olacaksınız. Deri pantolon üzerine giyilen bir imitasyon kürk kombini sizi ortamın en şık ve iddialı kadını yapacaktır. Kürk giymek yerine detaylarda kullanmak istiyorsanız kürk bir şal veya kürk bir etol de tercih edebilirsiniz.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: