Her Kadının Mutlaka Sahip Olması Gereken Sütyen Modelleri

sütyen modelleri 2016 kadın fest kadınfest
Paylaş
 

Her Kadının Mutlaka Sahip Olması Gereken Sütyen Modelleri

Değişik göğüs yapısına sahip kadınlar için üretilen birbirinden farklı ve şık sütyen modelleri kadınların gardıroplarının vazgeçilmez iç çamaşırları arasında yer alıyor. Farklı amaçlarla kullanılan pek çok sütyen seçeneği içerisinden siz de kendinize uygun olanları seçerek gardırobunuza dahil edebilirsiniz.

Straplez Sütyen

Askısız ve düşük omuzlu elbise ve bluzlarla rahatça giyilebilecek olan straplez sütyenler birçok kadının gardırobunda birden fazla değişik renk ve desende yer almaktadır. Özellikle bu sutyenler yaz aylarında sıkça tercih edilmektedirler.

Dolgulu Sütyen

dolgulu sütyen

Dolgulu sütyenler, daha çok küçük göğüslü kadınlar tarafından tercih edilen bir modeldir.

Push-up Sütyen

Push-up sütyenler, göğüsleri yukarı kaldıran sütyenlerdir. Bu sütyenler göğüsleri olduğundan iki kup kadar daha büyük gösterirler. Bu nedenle yine küçük göğüslü kadınlar için idealdirler.

Çok Amaçlı Sütyenler

Çok amaçlı sütyenler, kopça kısımları çıkarılabilen, askıları yer değiştirebilen, tek çapraz askı ve benzeri şekillerde kullanılabilen bu sütyen modeli kullanılan kıyafete göre özel olarak tasarlanabiliyor. Bu sütyenleri askılılarla, gece elbiseleriyle, hatta straplez üstlerle rahatlıkla giyebilirsiniz.

U Şeklindeki Dekolteye Sahip Olan Sütyenler  

u şeklinde sütyen modelleri 2016 kadın fest

Göğüs kısmı U şeklinde olan bu sutyenler derin dekolteye sahip kıyafetler için idealdirler. Dikişsiz özellikteki bu sütyenler aynı zamanda göğüsleri destekleyerek güzel bir görünümün ortaya çıkmasını sağlarlar.

Sporcu Sutyeni

Sporcu sutyeni, spor esnasında göğüsleri tutarak destekleyen ve hemen her kadının dolabında bulunan kullanımı rahat sutyenlerdir. Göğüslerin spor sonucu sarkması gibi tatsız durumlardan kadınları uzak tutarlar.

Bandaj Sutyen

bandaj sütyen

Bandaj sutyen genel manada straplez sütyen modeliyle aynı işleve sahiptir. Ancak bu sütyenler daha zarif ve şık bir duruşa sahiptir. Koltuk altı geniş olan tişörtlerin içerisinde şık bir görüntü sergilemenize yardımcıdır.

Toparlayıcı Sütyen

Toparlayıcı sütyenler, özellikle göğsü büyük olan kadınlar için vazgeçilmez bir sütyen modelidir. Göğüsleri olduğu halinden 1 veya 2 kup daha küçük gösteren bu sütyenler, büyük göğse sahip kadınların istedikleri kıyafetleri rahatça giyebilmelerine yardımcıdır.

Tişört Sutyeni

En sık kullanılan sutyen modellerinden birisi olan tişört sütyenleri, tişört ve gömleklerin içerisine rahatça giyilebilen ve iz yapmayan ürünlerdir. Vücuda tam olarak oturan bu sütyenler kıyafetlerden belli olmamaktadırlar.

Soft Cup Sütyenler

Soft cup sütyenler, oldukça rahat olmaları dolayısıyla tercih edilen ürünlerdir. Dikiş izi ve tel gibi etkilerden uzak olan bu sütyenler gece yatarken sütyen kullanmaktan vazgeçemeyen kadınlar için idealdir.

Silikon Sütyen

yapıştırmalı slikon sütyen

Silikon sütyenler, içerisinde bulunan yapışkan madde yardımıyla göğse tutturulan askısı ve sırt bölgesi olmayan sütyenlerdir. Göğüsleri hafifçe yukarı kaldıran bu sutyenler özellikle sırt dekoltesi kullanacak kadınlar için idealdirler.

Emzirme Sütyeni

Emzirme sütyenleri yeni anne olmuş olan kadınların dolaplarında mutlaka bulunan oldukça işlevsel sütyenlerdir. Emzirme esnasında sütyeninizi çıkarmaya gerek olmadan sadece ön bölümünü açıp göğsünüzü dışarı çıkarmanızı sağlayan bu sütyenler yeni anne olmuşlar için ideal ürünlerdir.

Bu yazı 1456 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: