EVLENME TEKLİFİ YAPARKEN KULLANACAĞINIZ İÇİN EN ŞIK TEKTAŞ YÜZÜKLER

tektaş yüzük modelleri evlilik teklifi
Paylaş
 

Evlenme Teklifi Yaparken Kullanacağınız En Şık Tektaş Yüzükler

Evlilik teklifi almak bir kadın için hayatındaki en önemli olayların başında gelmektedir. Evlenme teklifini yapmak genellikle erkeklere düşmektedir. Bu nedenle birçok erkek evlenme teklifi yaparken kullanacağı yüzüğü seçebilmek, sevgilisine en güzel ve en beğeneceği yüzüğü alabilmek için pek çok yere danışmakta ve dergileri kurcalamaktadır. Elbette bir kadını etkilemenin en kolay yolu takılardır. Her ne yüzük seçilmiş olursa olsun bir kadın elinde çiçeği ve yüzüğüyle gelen bir erkeği seviyorsa evlenme teklifine evet diyecektir. Kadınlar önünde tektaş bir yüzükle kendisine evlenme teklif eden sevgililerinin hayalini uzun bir süre boyunca kurarlar. Teklif sırasında kullanılan tek taş bir kadın için çok cazip bir takı olmasının yanında mutluluk, hayat, aşk, saygı, gelecek, beraberlik, aile, sadakat, çocuk gibi kavramları ifade ettiğinden kadınlar tektaşıyla karşılarına gelen erkekleri daha yoğun bir sevgi seliyle karşılamaktadırlar.

Damlataş Modeli

Evlenme teklifi aşamasında çok kararsız kalan erkekler için yapılacak ilk öneri damlataş modelidir. Eğer sevgiliniz sadelikten hoşlanan ama bu sadeliğin içerisinde daima bir şıklık yakalayan birisiyse damlataş modeli tam ona göre diyebiliriz.

Bol Taşlı Modeller

Eğer sevgiliniz biraz abartıdan hoşlanan göz dolduran şeyleri seviyorsa bol taşlı modeller tam ona göredir. Dikkat çekici yüzük sahibi olmak isteyen sevgilinizin kalbini bol taşlı modellerle çalabilirsiniz.

Birleştiren Tek Taş Modelleri

Erkek ve kadının bir araya gelişini sembolize eden birleştiren tek taş modelleri aşkla birbirine karışmış iki halka ve onları birleştiren tek taşıyla oldukça şık bir modeldir. Evlenme teklifi için ideal olan bu tek taş modeli sıradanlıktan hoşlanmayan ve aşkının değerini sembollerle anlatmayı sevenler için öne çıkıyor.

Farklı Renklerde Tek Taşlar

Tek taş renklerinde farklı alternatiflerle de sevdiğiniz kadının kalbini çalabilirsiniz. Mavi taşlı yüzük, lacivert taşlı yüzük, sarı taşlı yüzük gibi birçok alternatif taş renkleri arasından sevgilinizin zevkine uygun olan bir tanesini seçebilir ve evlenme teklifinizi edebilirsiniz.

Kalın Tasarımlar

Yüzük kısmı kalın olan bu tasarımları sevgiliniz dolgun yüzükler takmayı seviyorsa tercih edebilirsiniz. Bu yüzüklerde de farklı taş seçeneklerini deneyebilir, pırlanta, zümrüt, yakut gibi değişik değerli taşlarla bezenmiş olanlarından satın alabilirsiniz.

 

 

Bu yazı 772 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: