"saç bakımı" ile İlişikli yazılar

 • Saçlarınızı Her Gün Yıkayın

  Günümüzde kadınların yaşamlarında kozmetik ürünlerinin büyük bir yer tuttuğunu biliyoruz ve görüyoruz. Geçtiğimiz yüzyılla kıyasladığımızda

  0 507 14 Haziran 2016
 • Sac Temizliği Ve Bakımı

  Saç temizliği ve bakımı kadınlar için ne kadar önemliyse, günümüzde erkekler içinde o kadar önemli

  1 562 31 Mayıs 2016
 • Sac Temizliği Ve Bakımı

  Saç temizliği ve bakımı kadınlar için ne kadar önemliyse, günümüzde erkekler içinde o kadar önemli

  0 563 30 Mayıs 2016
 • Bitkisel Karışımlarla Saç Bakımı

  Evde kendinizin yapabileceği karşımlar ile saçlara bakmak ve onlara sağlıklı görünüm kazandırmak mümkündür. Bitkisel karışımlarla

  0 587 28 Mayıs 2016
 • Yazın Saç Bakımı İçin Yapılabilecekler

  Saç bakımı her mevsim önemlidir. Lakin yaz aylarında sıcak hava etkisi ile özenli bakım yapmak

  0 533 28 Mayıs 2016
 • Saç Bakımı İçin Neler Yapılmalıdır?

  Hoş ve albenisi yüksek saçlar isteyen bayanlar, gereken önemi saçlarına vermeli. Peki saç bakımı için

  0 621 21 Mayıs 2016
 • Elma Sirkesi İle Saç Bakımı

  Saçlar kişinin görünümünü etkileyen önemli şeydir. Özellikle kadınlar saçlarına çok fazla önem göstermektedir. İster kısa

  0 641 21 Mayıs 2016
Köşe Yazarları Tüm Yazarlar
ASTROLOJİ
 • Koç
 • Boğa
 • İkizler
 • Yengeç
 • Aslan
 • Başak
 • Terazi
 • Akrep
 • Yay
 • Oğlak
 • Kova
 • Balık
KOÇ BURCU YORUMU
Bugün yaşam enerjiniz ve arzularınız yüksek olacak. Kısa veya uzun yolculuklar yapabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. Canlılığınız ve enerjiniz ile hem karşı cinsi etkileyeceksiniz, hem de güçlü kişilerin dikkatini çekeceksiniz. Sevdiğiniz ile birlikte eğlence yerlerine gidebilirsiniz ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bugün rahatsız olduğunuz konulardan tamamen uzaklaşacaksınız ve dikkatinizi keyif aldığınız konulara yönelteceksiniz. Akşamın ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek. Karşılaştığınız bazı olaylar bilinçaltınızı uyandırabilir. Sevdiğinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.
BOĞA BURCU YORUMU
İKİZLER BURCU YORUMU
Güne farklı duygular ile başlayacaksınız. İlginç işler yapan dostlarınızı arayabilirsiniz. Farklı projeler ve yeni teknoloji ile ilgilenenler dikkatinizi çekecek. Daha doğrusu ilginç kişiler ile sohbet etmek keyfinizi yerine getirecek. Düşüncelerinizi değiştiren gelişmeler karşısında sizin de fikirleriniz tamamen değişebilir. Ancak kararlarınızı değiştirmek için aceleci davranmayın. Mistik yerlerde dolaşmak, mistikler ile tanışmak ilginizi çekebilir. Fakat yanıltıcı kişilerden uzak durmalısınız. Karşılaştığınız bazı kişiler inancınızın sarsılmasına neden olabilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde duygusal karmaşa hissedebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU YORUMU
Olaylara büyüteç tutabilir ve bütün ayrıntıları gözden geçirebilirsiniz. Bu arada tek bir ayrıntıya takılı kalmayın. Özellikle geçmişte yaşadıklarınızı sorgulayabilir ve içinde bulunduğunuz durumu kritik edebilirsiniz. Sorunları büyütmezseniz, fırsatları iyi değerlendirmeniz mümkün. Günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek ve hayal gücünüz uyanacak. İdeallerinizi gözden geçirebilirsiniz ve geleceğe yönelik yepyeni hayaller kuracaksınız. Radikal değişiklikler yapmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için yakınlarınızın desteğini alabilirsiniz.
ASLAN BURCU YORUMU
Eviniz ile ilgileneceksiniz. Yer değiştirmek veya eşyalarınızın yerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Kafanızı karıştıran durumlar olsa bile bugün kendinizi iyi hissedeceksiniz ve gelişmeler sizi heyecanlandıracak. Bugün karşınıza çıkan fırsatlar sizi harekete geçirecek ve çok farklı çevreler ile sıcak ilişkiler kuracaksınız. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizin davranışları düşüncelerinizin derinleşmesine neden olmuş olabilir. Fakat yine de karar vermek için uygun zaman değil. Duyduğunuz haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir fakat iyimser duygular içine gireceksiniz ve sevdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.
BAŞAK BURCU YORUMU
Duygularınız derinleşiyor ve bugün kendiniz ile ilgileneceksiniz. Geçmişte yaşadıklarınızı gözden geçirebilir ve içinde bulunduğunuz durumu derinden inceleyebilirsiniz. Fakat çok fazla derinleşmeyin. Özellikle sevdikleriniz ile ilgili duygularınız derinleşebilir ve isteklerinizi ortaya koymanız pek kolay olmayabilir. Karamsar duygulara kendinizi kaptırmayın ve sevdiklerinize karşı daha ilgili davranın. Gecenin ilerleyen saatlerinde sevdiklerinizin yaşadığı olaylardan etkilenebilirsiniz ve duygularınız karışabilir. Fakat pratik ve çözümleyici bir tavır içine gireceksiniz ve böylece duygularınız ile başa çıkabilirsiniz.
TERAZİ BURCU YORUMU
İsteklerinizi gözden geçireceksiniz ancak son zamanlarda olmadığınız kadar rahat davranacaksınız. Yeni tanışacağınız kişiler ile dostluk ilişkileri kurabilir, farklı çevrelere girebilirsiniz. Hatta yaşam tarzından hoşlanmadığınız kişiler bile bugün gözünüze güzel görünebilir. Bu arada hayatı ve yaşadıklarınızı fazla sorulamayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Sevdikleriniz ile ilgili endişeleriniz olabilir fakat duygularınızı yansıtmaktan kaçınmalısınız. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde duygularınız derinleşecek. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkiler farklı boyutlara ulaşabilir.
AKREP BURCU YORUMU
Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların baskısını hissedebilirsiniz. Güçlü olmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi çok fazla zorlamayın. Parasal konulara yönelik gelişmeler sizin beklediğiniz gibi olmayabilir veya olması gerekenden daha yavaş gelişebilir. Sabırlı olun ve yapabileceğinizden daha büyük sorumluluk almaktan kaçının. Ayrıca çevrenizdeki kişilerin kıskançlığını çekecek davranışlarda bulunmasanız iyi olacak. Seyahat programları yapmak keyfinizi yerine getirecek.
YAY BURCU YORUMU
OĞLAK BURCU YORUMU
Kalabalık ortamlar, farklı mekanlar ilginizi çekiyor fakat karşılaştığınız kişilerden rahatsız olabilirsiniz. Özellikle yaşam tarzı sizden farklı olan kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve tepkili olabilirsiniz. Ancak farklı düşünen ve sizden daha başka kültürlerden gelen kişilerin davranışlarından etkileneceksiniz ve bu arada kendinizi gözden geçireceksiniz. Hayata bakış açınızı değiştirmek için gayret gösterin ve küçük ayrıntılara takılı kalmayın. Aslında şansınızın yükseldiği bir dönemdesiniz ve fırsatları iyi değerlendirmek için olaylara bakış açınızı değiştirmeniz gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde sinema, tiyatro ve benzeri etkinliklere katılabilirsiniz.
KOVA BURCU YORUMU
Hırslı bir tavır içine girebilirsiniz ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve yapabileceğinizden daha fazlasının peşinden koşmayın. Özellikle parasal konulara yönelik ihtiyaçlarınız artabilir. Ayrıca bütçenizi aşan harcamalar yapmasanız iyi olacak. Önemsenmek istediğiniz bir dönemdesiniz ve sizi ciddiye almalarını istiyorsunuz. Tabii bunun için hem kendinizi, hem de çevrenizi zorluyorsunuz. İçinizde bulunduğunuz durumu değiştirmek istediğiniz bir dönem... Ancak alışkanlıklarınızı değiştirmek pek kolay olmayabilir. Hırslı ve öfkeli davranmayın.
BALIK BURCU YORUMU