Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Sebepleri

erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri kadın sitesi kadın fest
Paylaş
 

ERKEKLERİN KADINLARDAN SOĞUMA SEBEPLERİ

Kadın ve erkekler arasındaki ilişkiler her zaman ince bir ipin üzerinde gidilen hassas ilişkilerdir. Her şeyden çabucak sıkılma potansiyeli taşıyan erkekler, kadınların en ufak hareketinde sıkılıp uzaklaşabilmek için bahane yaratıyor gibi görünmektedirler. Sorulduğu zaman birbirini çok iyi tanıdığını iddia eden ama aslında hiç de tanımayan bu iki karşı cins genel mana da birbirinin hoşlanmadığı şeyleri yapabilme becerisine sahiptirler. Erkekler annelerine benzeyen kadın isterler düşüncesi ne kadar doğrudur bilinmemekle birlikte, erkeklerin kaba saba konuşan, çocuk taklidi yapan veya küfür eden kadınlardan çok çabuk soğuduğu bilinen bir gerçektir. Bundan başka erkekler kadınların hangi hareketlerinden hoşlanmaz ve ilişkiden soğurlar aşağıdaki yazımızda bulabilirsiniz.

GÜZELLEŞMEK İÇİN AYNA KARŞISINDA GEÇİRİLEN VAKİTLER

Çok çabuk sıkılan bir yapıya sahip olan erkekler siz güzel görünürseniz size daha fazla bağlanacağını düşünseniz de hazırlık aşamasında bekletilme fikrinden hiç hoşlanmazlar. Nasıl görünürseniz görünün düz mantık düşünen erkekler sizin onu ne kadar beklettiğinize takılacaktır. Aşırı makyaj yaparak, şık kıyafetlerle gittiğiniz ilk buluşmada size şöyle bir bakan erkek, potansiyel olarak ilişki boyunca ne kadar süre bekletilebileceğini görecektir. Bu nedenle henüz ilişkiniz başlamadan bitebilir.

erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri kadın sitesi kadın fest

SÜREKLİ DİYETTE OLAN BİR KADIN

Güzel görünen bir kadın erkeklerin bağlılığını elbette arttıracak bir konudur. Ancak sürekli olarak kilo aldığından yakınan ve diyette olduğunu söyleyen bir kadınla birliktelik yaşamak bir erkek için cazip bir durum değildir. Gittiğiniz her yerde size yemekleri beğendirmek için kırk takla atan erkek, eğer size âşıksa böyle bir duruma bir müddet katlanacak ancak sonrasında sıkılıp uzaklaşacaktır. Eğer diyetteyseniz bunu erkek arkadaşınıza çaktırmadan ve onunla baş başa gittiğiniz yemekler sırasında sızlanmadan diyetinizi sürdürerek hem istediğiniz kiloda olabilir, hem de erkeğinizi ilişkiden soğutmazsınız. Söylediğiniz ızgara köfteyi diyet nedeniyle söylediğinizi hiçbir zaman fark etmeyeceğinden siz gönül rahatlığıyla diyetinizi sürdürebilirsiniz.

HEYECANIN BİTMESİ

Çocuk ruhlu olan erkekler her zaman heyecan peşinde koşmayı severler. Bu nedenlerden dolayı erkek arkadaşınız için cebinizde her zaman bir sürpriz barındırmanızda fayda bulunmaktadır. Ancak yapacağınız sürprizler kapris taşımayan, onu eğlendirip gününün neşeli geçmesine yardımcı olacak sürprizler olursa onu kaybetme riski taşımadan sağlıklı bir ilişki sürmeniz mümkündür. Erkekler yanında olan kadınların mutlu olmalarını isterler. Mutlu olmadığınız her durumu ve konuyu üzerine alınacak olan erkek, mutsuz olduğunuzda ben bununla baş edemem deyip oradan uzaklaşacaktır. Trip atmak erkekleri hızla ilişkiden soğutan kadın davranışlarının başında gelmektedir. Düz düşünen erkek trip atıyor demek ki sorunlu birisi damgasını bir kez size vurduğunda bunu geri döndürmeniz oldukça zordur. Eğlenceli ve neşeli bir kişilik bir erkek için vazgeçilmez olmanın en önemli noktalarından bir tanesidir.

 

Bu yazı 555 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: