En Yeni Trend Omuz Dekoltesi

2016 omuz dekoltesi modası kadın fest
Paylaş
 

EN YENİ TREND OMUZ DEKOLTESİ

2016 senesi içerisinde kış aylarından itibaren moda olan omuz dekolteleri, yaz dönemine de damgasını vuran ürünler arasında yer alıyor. Kış aylarında havanın soğukluğuna aldırmadan şıklığı ve modayı takip eden kadınların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alan omuz dekolteli ürünler, yaz aylarında da yeni ve daha ince kumaşlarla gardıroplarda yerlerini almaya başladılar. Seksi kadın imajını destekleyen omuz dekolteleri, bu seksiliğinin farkında olmayan kadın imajını yaratarak kadınlara hoş ve gizemli bir hava katıyor. 2016 sonuna kadar moda olmayı sürdürecek olan omuz dekolteli ürünlerle sade, şık ve seksi görünebilirsiniz. Salaş bir görüntüye eşlik eden bu değişik ve hoş şıklık 2016 senesinin rahat ve özgür kadın imajını da tam olarak destekliyor. Hem geniş omuzlu kadınların, hem de dar omuzlu kadınların rahatça kullanacağı omuz dekolteli ürünler arasından en beğendiklerinizi gardırobunuza ekleyebilirsiniz.

2016 omuz dekoltesi moda

OMUZ DEKOLTESİ MODELLERİ

Omuz dekoltesi modelleri genel anlamda sokak modasında kullanılmakta olan ürünler oldukları için spor seçeneklerin ağırlıkta olduğu kıyafetlerdir. Ancak bazı omuz dekolteli ürünler şıklık yarışında klasik modelleri aratmayacak stillerdeler. Tek omuz düşük spor omuz dekolteli ürünlerin yanında, önü taşlarla işlenmiş tek omuz dekolteli kıyafetlerde revaçta. Çift omuzu açıkta bırakan büzgülü bluzler ve elbiselerde eski dönemlerin esintilerini taşırken ak deniz kadını imajını yaratıyor. Bazı omuzu açık ürünler göbek dekoltesi de taşıyabilen İspanyol esintileri içerirken, bütün omuz dekolteli ürünler eteklerle, kot pantolonlarla ve hatta kumaş pantolonlarla rahatça kombinlenebiliyor. Elbiselere uygulanan omuz dekolteleri romantik kadın imajı yaratırken, bu sene çok moda olan capri ve şortlarda da omuz dekolteli bluzlar rahatça kombinlenebiliyor.

yaz modası omuz dekoltesi modelleri

OMUZ DEKOLTELİ KIYAFETLERDE RENK SEÇİMİ

2016 yaz omuz dekoltesi renkleri incelendiğinde yılın moda renklerinin ağırlıkta olduğu görülmektedir. Bu yıl moda olan bebe mavi, bebe pembe, açık yeşil, pudra pembe, gül kurusu gibi renklerde omuz dekolteli ürünleri rahatça bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra düz renk pantolonlarla kombinlenen çiçek desenli omuz dekolteli bluzlarda senenin moda olan desenleri arasında yer almaktadır. Genellikle silik olan ve dikkat çekmeyen renklerin moda olduğu 2016 senesinde ten rengine yakın ve doğaya uyumlu renkler ağırlık kazanıyor.

Bu yazı 601 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: