Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
Dolgulu bikini modelleri
23 Temmuz 2016
admin

Dolgulu bikini modelleri

Dolgulu bikini modelleri

Bahar aylarının kendini göstermesi ile birlikte birçok kişi yavaştan tatil hazırlıklarını ve planlarını yapmaya başlamakta. Özellikle sıcak ve bunaltıcı geçen yaz aylarında bu sıcaklardan kurtularak kendini denizin soğuk sularına bırakmak isteyen kadınlar tatil için çok daha fazla sabırsızlanmaktadır. Tatilde genelde bikini giymeyi tercih eden kadınlarda ise özellikle küçük göğüslü olanlar, bikinilerinin kendilerine yakışmadıklarını düşünüyorsa artık dolgulu bikini modellerini tercih ederek istedikleri görünümü yaratabileceklerdir. İstediğiniz her modeli rahatlıkla bulabileceğiniz dolgulu bikinilerde ise son yılların en trend bikinileri olan straplez bikiniler ve püsküllü bikiniler tercih edilmektedir.

Püsküllü bikiniler

Son yılların en trend bikini modelleri arasında olan püsküllü bikiniler birçok kadının beğenisini kazanmaktadır. Bikininizin üst kısmından oldukça şık ve estetik bir şekilde sarkacak olan püskülleriniz ile farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Birbirinden renkli ve cıvıl cıvıl olan püsküllü bikini modelleri ile yazı capcanlı karşılayabileceksiniz. Bütün bir yazınızı enerji dolu geçirmek istiyorsanız siz de püsküllü dolgulu bikinileri tercih edebilirsiniz.

Straplez bikiniler

Kadınların tatillerde yaşamış olduğu en büyük sıkıntılardan biri de bikini izlerini kalmasıdır. Yaz aylarında çok daha iyi bir şekilde bronzlaşmak istiyorsanız straplez bikini modellerini tercih edebilirsiniz. Özellikle dolgulu bikinilerin çok daha çekici göründüğü straplez bikiniler ile tatilin en dikkat çekici kadınları arasında yer alabilirsiniz. Birçok farklı canlı renkleri bulunan straplez bikiniler ile yazı muhteşem bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Dolgulu bikini modelleri

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: