Cibinlikli yatak odası takımları

modern Cibinlikli Yatak Odası Takımları
Paylaş
 

Cibinlikli yatak odası takımları

Cibinlik hayatımıza ilk başlarda çeşitli böcek ve sineklerden korunmak için girmiş olup, yatağımızın üstüne çadır şeklinde örttüğümüz tüldür.  Fakat zaman geçtikçe farklı şekillerde kullanılmaya başlanıp, yatak odalarımızı süsler hale gelmiştir.  Adeta masallarda ki prenses odalarında yaşıyormuşuz gibi bir görüntü katmaktadır.  Günümüzde hayli çok çeşidi bulunmasıyla birlikte kolay ulaşılabilmektedir. Perde tasarımcılarının sıklıkla ürettiği cibinlikler ister ihtiyaç kaynaklı istenirse dekor için kullanılabiliyor.

Cibinliği ister kendi yatak odanızda isterseniz çocuk odasında hatta bebeğinizin beşiğini süslemek için bile kullanabilirsiniz. Hatta günümüzde odalara takılan cibinlikler gerçekten işe yaramakta asıl amaçlarına oldukça hizmet etmektedirler.Tavana monteli veya yatağınızı çevreleyerek kullanabileceğiniz oldukça dekoratif bir görüntü katan şık cibinlikler günümüzde çok kullanılır hale gelmiştir. Cibinlik illa yatak odanızda olması gereken bir eşya değildir. Ama yatak odanızın görkemli ve çarpıcı olmasını istiyorsanız kullanabileceğiniz aksesuarlar arasında cibinliği unutmayın.

Yatak odanıza kaliteli cibinlik eklemek isterseniz eğer cibinlikli karyolalar alabilir veya tavana asılan cibinliklerden alabilirsiniz. Bu odanıza hoş bir hava katacaktır. Cibinlik toz tutan bir şeydir fakat yıkaması perde kadar zahmetli değildir.

Çıkarılıp takılabilme sistemiyle sıkıldığınızda çıkartıp odanızın havasını değiştirmek istediğinizde tekrar takabilirsiniz. Kendi zevkinize göre seçebileceğiniz birçok çeşidi bulunan cibinliklerden alıp yatak odanızın havasına hava katabilir yatak odanızı görenleri büyüleyebilirsiniz. Bu tür masalsı odalarda kim uyumak istemez ki?

Cibinlikli yatak odası takımları

Bu yazı 929 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: