2016 Teraziler İçin Kazanç Yılı

2016-terazi-burcu-ask
Paylaş
 

2016 da terazileri neşe, mutluluk, keyif ve bol para bekliyor.27 Mayıs ve 30 Haziran tarihleri arasında iş konularında dikkatli davranın. Jüpiter’in bu yıl üzerinizde etkisi büyük. Olumsuzluklardan korunacak ve güzelliklerle karşılaşacaksınız. Güzel fırsatlar hemen önünüze çıkacak. Buna kendinizi hazırlayın. Bakış açınızı ve zihninizi yenileyin. Klişelerinizi bir kenara bırakın ve güzellikleri almaya hazır olun.
İşlerinizde bir yavaşlama olursa unutmayın ki bu muhakkak sizin faydanızadır. Saçma takıntılar, olumsuz düşünceler en büyük düşmanınız. İnsana bazen en büyük kötülükler bizzat kendisinden gelir. İstemediğiniz, beğenmediğiniz huylarınızı değiştirebilmek için önünüzde büyük bir fırsat var. Bunu iyi değerlendirmelisiniz. Hayat birazda seçimlerimiz ve bunlarla ne kadar yüzleşebildiğimizden ibaret değil mi? Dikkatli seçimler yapın. Hatalarınızla yüzleşmekten, aynaya bakmaktan korkmayın. Halının altına süpürdüğünüz her sorun sonra önünüze çığa dönüşerek gelecektir.

terazi-burcu-ask-hayati-2016-2017-2018
Bu yıl aile ilişkilerinize biraz ağırlık vermeniz ve ilgilenmeniz gereken bir dönem. Dikkatli davranırsanız bu sizin için sıkıntıları kolaylıkla aşmanız, ilişkileri güçlendirmeniz adına büyük bir fırsat olacaktır.18 ağustosta bir tutulma var ve bu sizi etkileyecek. Özellikle aşk hayatınız ve çocuklarla iletişimininiz de bazı zorluklar çıkabilir. Bunlar aşılmayacak sorunlar değil. Duygusal davranmaya meyilli olacaksınız. Lakin hem duygularınızı hem aklınızı kullanın.

2016 teraziler için sağlıklarına dikkat etmeleri gereken de bir yıl Özellikle 1 Eylül ve 15 Eylül arasında ki tutulmalarda kendinize özen gösterin. Bu sizin faydanıza olacaktır. Sağlık büyük bir lütuftur. Biz de biraz onu korumak için gayretli olmalıyız.

terazi-burcu-ask-hayati-2016-2017
Sizi olumsuz hissettiren insanlardan uzaklaşın. Her zaman dengeyi korumak iyi bir şey değildir. Hayatta bazen hayır demek ve arkasında durmak gerekir. Bu sizin konforunuz ve ruh sağlığınız için gereklidir.
İnsan birazda kendi emeğidir. Kendimize gerekli özeni vermek zorundayız. Çok verici olmak sizi bazen sıkıntıya sokuyor. Buna çok fazla izin vermemelisiniz.

Özetle parasal açıdan sizi maddi ve manevi iyi bir yıl bekliyor. Öğrenciyseniz bu yıl sizin için milat olabilir. Kendinize inanın ve gayretinizi esirgemeyin. Bu yıl hayalini kurduğunuz birçok şey önünüze serilecek. Yeter ki doğru seçimlerle başımıza gelen güzellikleri çağırmasını bilelim. Ruhunuzu keşfedin ve yardımlaşmayı, paylaşmayı unutmayın.

Bu yazı 581 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: