Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
2016 Oğlak Burcu
2 Haziran 2016
admin

2016 Oğlak Burcu

Oğlak burcu, karşımıza kendinden emin oluşun, tedbir ve temkinin timsali olarak çıkmaktadırlar. Kendinden emin oluşu ve dışa karşı dik duruşu sanki onun biraz burnu havada gibi görüntü verir. Ama aslında içine baktığınızda ilgiye ve sevgiye muhtaç bir insan görürsünüz. Tabi ki bir oğlak hemen size bu yüzünü göstermeyecektir. Çünkü oğlaklar duruşu itibari ile mesafeli, soğuk ve aşırı özgüvenli insanlardır. Onların böyle olmasının altındaki en belirgin sebep ise bir oğlak burcu hayata ciddi bakar. Olaylar karşısında uzun süre gözlemci olur. Hatta doğru zamanı bulmak adına normalin üstünde zaman harcadıkları da olur ama şu da var ki karar verdikleri andan itibaren kendinden emin adımlarla direk hedefe kilitlenirler.  Bu hedefe kilitlenişleri aslında onları çok aşırı derecede hırslı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu hırs onların hayatının her anında vardır. Öyle ki iş hayatında da aşk hayatında da bu hırslı halleri gayet belirgindir.

oglak-burcu-ask-hayati

Özellikle iş hayatları oğlak burçları için birinci sırada yer alır. Bunun en büyük sebepleri ise bir oğlak için para da mevki de önemlidir. İlerlemeyi seven oğlak burçları hedefledikleri statüye varamazlarsa kendilerini yıpratırlar ve mutsuz olurlar.  Bu yüzden ikili ilişkilerinde de bu hırslarından arınarak yaklaşmaları gerekir yoksa ciddi anlamda yıpratıcı olabilmektedirler.  Bu durumları fark etmeleri zaman alır ve bu sebeple aşk, iş hayatlarındaki başarı onlara biraz daha geç gelmiş olur. Oğlak burcu alışkanlıkların insanıdırlar. Yaptıkları şeylerden kolay kolay vazgeçemezler. Bu sebeple hayatlarının orta zamanına kadar belli bir düzeylikte yaşarlar.

oglak-ask-hayati-2016-2017

30 35 yaşına kadar kendilerini bulmaya çalışırlar. Bu yaştan sonrada hayatları boyunca yaşadıklarını düşünür ve her olaydan bir ders çıkararak daha da olgunlaşarak hayatlarına devam ederler.  Mizaçları, alçak gönüllü olmaktan yanadır. Bu edenle kendinin övülmesi içten içe hoşuna gitse de dışa bakan yönüyle daha ketumdurlar. Aşırı özgüven sahibi olan bu burçtaki insanlarla anlaşmak istiyorsanız gerçek anlamda ılımlı bir karaktere sahip olmalısınız. Anlayış ve sevgi ile yaklaşan kimseyi bir oğlak burcu geri çevirmeyecektir. Ancak bu burçta olan insanların karşısındakine güvenmesi çok önemlidir. Aşk, onlar için ikinci planda gibi dursa da onlarda sevginin insanıdırlar.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: