2016 Koç Burcu

2016-koc-burcu-70569-d33cb04939e7c1be1b2a
Paylaş
 

Koç burcu ateş elementi olması bakımından son derece canlı ve isteklidir. Bunun yanında girişimci, atılgan ve yeniliklere her zaman açıktırlar. Espriyi çok sevmelerine rağmen konuşmayı fazla sevdiklerini söylemek doğru olmaz. Kendi özgürlüklerinin peşinde koştuklarından dolayı kısıtlamalardan fazlasıyla nefret ederler. Aşırı kıskançlıktan ise hoşlandıkları söylenemez. Maceraya düşkün olmaları sebebiyle dağcılık, rafting gibi spor aktiviteleri daha çok tercih sebepleri arasındadır. Sağdık olmalarına rağmen koç burcu olan birisiyle duygusal bakımdan beraber olmanızın zor olduğunu söylemek mümkündür. Koç burcundan olan birisi tıpkı Aslan burcu gibi kendisini çok beğenir. Ayrıca başkalarına yardım etme konusunda iyi olsa da genelde kendisini daha çok düşünür.
2016 yılında Koç burcunu önemli değişin ve dönüşümler bekliyor. Öncelikle 2016 yılında nelerden destek alacağınız, hayatınızın hangi alanları daha çok gelişmeye açık ve hangi alanlardan çok destek alacağınız gibi hususlarda önemli bilgiler edineceksiniz.
koç-burcu

2016 Koç Burcu İş Hayatı
2016’da Koç burcu kimselerin iş yaşantısı konusundaki çalışmalar son derece hız kazanacaktır. İçinizde var olan kabiliyetlerinizi ve hırsınızı ortaya çıkarmakta son derece başarılı olmanızın yanında bunu doğru olarak da kullanabileceksiniz. Giderek güçlenerek iş yaşantınızdaki kariyerinizi korumayı başarabileceksiniz. Şirketiniz ile kendi gelirinizin yükselme ihtimali var. Siz Koç burçları yaratıcılık yönünüzü ortaya çıkartarak 2016 yılında iş hayatınızda oldukça yaratıcı buluşlar meydana getirebilirsiniz. Bunun için de yaratıcılığınızı doğru bir şekilde kullanmanız gerekir.

2016 Koç Burcu Aşk Hayatı
Koç burçları kimselerin aşk hayatları 2016’da oldukça dikkatleri çekecektir. Hayalini kurduğunuz birlikteliği elde edeceksiniz. Aşk hayatınız fazlasıyla hareketlenecek. 2016 senesi siz koç burçları için tutkulu ve istekli olduğunuz bir senedir. Bu yıl aşk hayatınıza bir farklılık gelecek.

2016 Koç Burcu Sağlık Hayatı
Sağlık konusunda siz Koç burçları 2016 yılında sağlığınızla alakalı gelişmeleri yakından takip ederek kontrollerini aksatmamanız gerekir. Yüksek enerjiye sahip olanız sebebiyle her zaman hareket eder bir konumda olacaksınız. Fakat önemsiz, küçük kazalara açık olacaksınız. Bu sebeple de kendinize dikkat etmeniz önemlidir. 2016’da aktivitelere vakit ayırmanız sağlığınız açısından oldukça yararlıdır.

Bu yazı 676 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: