2016 Haftasonu Modası

2016-haftasonu-modas-2252ac4b5ab403246159
Paylaş
 

Kışın sona ermediği, baharın henüz gelmediği şu zamanlarda 2016 Haftasonu Modası hakkında size güzel tavsiyelerimiz var.

Günlerden cuma cumartesi pazar olunca ne yapalım ne yapalım sorusu akıllarda canlanıveriyor. Tüm haftanın yoğunluğunu, iş hayatının stresini atmak, sosyalleşmek gerek. Hafta sonu yapılacak o kadar aktivite var ki. Tercihimizi cumartesi gecesi dışarı çıkmaktan yana kullanabilirsiniz. Biraz dans, biraz müzik hiç de fena olmaz. Bir gece kulübünü tercih edebilir ya da canlı müzik ile eğlencenin dozunu tuttura bilirsiniz. Haftanın sonunda kendinizi iyi hissettirecek vakti buldunuz. Şimdi takıp takıştırmanın vakti.

Gece gezmelerinde üzerinizdeki bir parça mutlaka siyah renkte olmalı hem şık hem gece uygun hem asil duracaktır. Zevkinize göre pırıltı, palet, sim, püskül detaylı parçalar kullanmak serbest. Siyah ile her rengi kombinleyebilirsiniz.

Kombinleyeceğiniz rengin canlı ve diri bir görünüme sahip olmasına dikkat edin. Bizim tercihimiz hafta sonu gecelerini deri kıyafetler ile geçirmek. Makyajınız da geceye özel yoğun ve koyu olmalı. Dekolteli ya da ince elbiseleriniz üzerine deri ceketler alabilirsiniz. Deri ayakkabılar kullanabilir. Deri mini etek ya da deri taytlardan birini kendinize yakıştırabilirsiniz. Özellikle henüz baharın tam gelmediği şu günlerde platform deri ince topuklu botlar geze gezmelerinize uyum sağlayacaktır. Tabii bu gecelerin olmazsa olmazı kırmızı ve bordo rujlarınızı çantanızdan eksik etmeyin derim. Mini etek ve Şortlarınız üzerine bileğe uzanan hırkalar giymenizde bir sakınca yok. Yalnızca hırkaların soft ya da tam tersi çok koyu renklerini kullanmalısınız.

Bu yazı 562 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak

%d blogcu bunu beğendi: