Kadın Fest | En Renkli Kadın Sitesi
2016 Aslan Burcu Özellikleri
2 Haziran 2016
admin

2016 Aslan Burcu Özellikleri

Aslan burcu, fiziksel özellikler noktasında beyaz tenli, ince bir vücuda sahip olan bu burcun sahipleri, dış görünüş itibari ile çevresindeki insanların dikkatini çekebilecek yapıdadırlar.  Bu burcun genel özelliklerine baktığımızda bu burcun sahibi olan kişiler dışarıdan sakin, mülayim bir yapıya sahiptirler. Ama sakın bu görünüş sizi aldatmasın. Bu burçta olanların aslında gerçek anlamda doğadaki aslandan hiçbir farkları yoktur. Siz onların sakin ve tembel görünmelerine bakmayın yeri geldiğinde bir aslan gibi kükreyebilmektedirler. Tembel görünümünün altında ciddi anlamda çalışkanlık gizlidir. Bir aslan burcu bir şeyi aklına koyduğu zaman onu oldu bilin. Gecesini gündüzüne katar ve hedefine ulaşarak her şeyi yapabilir, başarabilir. Ayrıca bu burcun yıldızı güneştir. Yani anlam veremeyeceğiniz kadar şanslı olurlar. Bu durumda çevrelerini kıskandırır, kendilerine özendirirler. Bu durum aslında gizliden gizliye de hoşlarına gitmektedir.

aslan-burcu-ask-hayati

Aslan burcunun aşk hayatına bakarsak; bu burcun sahibi olan kişiler sevdikleri kişiye tüm sevgilerini sunmaya hazırdırlar; ancak bir şartları vardır: o da aynısını kendilerine beklerler. Partnerine çok fazla baskıya gelemediklerini sık sık dile getirirler; ancak partneri bu nokta da ilgisini çekerlerse bundan da rahatsız olurlar. Özgürlüklerine düşkündürler ve ilişkide de kısıtlanmak istemezler hatta kısıtladığınız an pençelerini çıkardığı anla aynı andır diyebilirim.  Bu burcun sahibi olan kişilerin kendi istekleri dışında çokta engelleyemedikleri hırsları vardır. Onlarda bu kadar çok hırslı olmaktan memnun değiller. Bu durumu göz önüne alarak aslan burcunun partnerinin bu durumu çoğu zaman tolere etmesi gerekebilir. Çünkü aslanlar her zaman eleştiriye açık değildirler.  Ancak onlar karşısındaki insanı rahatlıkla eleştirebilirler.  Evlilik hayatlarına bakan yönü ise karşılarındaki insana eğer içtenlikle tamam demişlerse o evlilik için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdırlar. Ancak arada ciddi çıkışları da olabilir.

education_wheel

Aslan burcunun iş hayatını değerlendirdiğimizde ise en belirgin özellikleri emir almayı sevmeyişleridir. Onlara emir veren kişilere karşı bilenirler; ancak sabır sabır deyip en sonunda işten ayrılabilirler. Yalnız dikkatimi çeken yan ise şudur: ideal bir yöneticidirler. Eğer yöneticilik yaparlarsa çok güzel ve disiplinli bir şekilde yaparlar ve işlerinin birçoğunda başarılı olurlar.

Bir Yorum Bırak

Tüm Hakları Saklıdır © 2015 EsenMobile Wordpress Mobil Tema by Kemal CIZOĞLU

%d blogcu bunu beğendi: